Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The DaysRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.0