Series
Ratings
152
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0- TrickRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.5
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0