Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
HungerRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0