Series
Ratings
78
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5