Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5