Series
Ratings
12
GoblinRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0