Titles you rated
RevelationRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Cafe NoirRated ★ 0.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.0
Foxy FestivalRated ★ 2.0
Empire of LustRated ★ 2.5
Room No.7Rated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.5- Surprise PartyRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0