Movies
Ratings
116
Love LetterRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Everybody's FineRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
DancerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0