Titles you rated
HERO2014Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0