Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0