Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
The Man Who LaughsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Flock of DudesRated ★ 3.5
Penny Pincher!Rated ★ 3.0
Young & BeautifulRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0