Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
BrokenRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
CosmopolisRated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 1.0
SidewallsRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0