Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Gold TowerRated ★ 5.0
ResetRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 5.0
TemptationRated ★ 4.5
Cheo YongRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 5.0