Series
Ratings
61
Worlds WithinRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 0.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0