Series
Ratings
100
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5- I Need a FairyRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Goddess of MarriageRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
MamaRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
BloodRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0