Series
Ratings
78
KAIST Season 1Rated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 1.0
DexterRated ★ 2.5- DexterRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 0.5
The LegendRated ★ 0.5
Heroes RebornRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 1.0
IljimaeRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
DexterRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 1.0
PastaRated ★ 4.0