Movies
Ratings
69
MulanRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0