Movies
Ratings
1286
The Power of the DogRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
To the BoneRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.0
UntouchableRated ★ 3.0
GretaRated ★ 2.5
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0