Titles you rated
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0