Series
Ratings
25
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0