Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0