Movies
Ratings
104
UnbowedRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.5