Series
Ratings
62
The Great DoctorRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0