Movies
Ratings
669
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Frankie and JohnnyRated ★ 3.5
Carl’s DateRated ★ 3.0
PreyRated ★ 3.0
...And Justice for AllRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
No Other LandRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0- TarotRated ★ 0.5
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
The Merchant of VeniceRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5