Titles you rated
RatatouilleRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
HostelRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0
AntichristRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0