Series
Ratings
170
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Three DaysRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.0