Series
Ratings
36
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5