Movies
Ratings
449
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
SparrowRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Young-guwa daengchiliRated ★ 4.0