Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5