Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0