Movies
Ratings
362
Sadako 3D 2Rated ★ 5.0
SplashRated ★ 4.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.0
The Ring TwoRated ★ 5.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 5.0
The GreyRated ★ 2.0
[REC]²Rated ★ 2.0
I Spit on Your GraveRated ★ 2.0
Child's Play 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Ringu 2Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 5.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 5.0
My Bloody ValentineRated ★ 4.0