Movies
Ratings
25
La La LandRated ★ 5.0
Fat GirlRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5