Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0