Series
Ratings
38
GoblinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0