Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 1.0
PunchRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.0
SilencedRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 0.5
The IntouchablesRated ★ 2.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 1.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0