Series
Ratings
53
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 2.5