Titles you rated
- No Love ZoneRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 5.0- HyperventilationRated ★ 4.0
GivenRated ★ 5.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 5.0
Kabe-koji-nekoyashiki-kun Desires to Be RecognizedRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Banshaku no RyuugiRated ★ 3.5
Noble FarmerRated ★ 4.0
Sensei no OtoriyoseRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0