Titles you rated
The KingRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
MasterRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0