Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5