Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 4.5