Titles you rated
Alternate World PharmacyRated ★ 5.0
Love RevolutionRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 5.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Infinite DendrogramRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 5.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 5.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 5.0
The MiracleRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5