Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
The Last AirbenderRated ★ 0.5
MotherRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 0.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
Eden LakeRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 2.5