Series
Ratings
11
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0