Titles you rated
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 불멸의 진시황Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Free and Easy: The Rookie Densuke Hamasaki Season 2Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Free and Easy: The Rookie Densuke HamasakiRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 3.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0