Movies
Ratings
36
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0