Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Alias GraceRated ★ 4.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.0