Movies
Ratings
21
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 1.5
300Rated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 4.0