Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0