Titles you rated
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0