Series
Ratings
43
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.5
Be ArrogantRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 4.5